הצהרת נגישות

תיקון ציוד חשמל ואלקטרוניקה

תיקונים וחלפים למערכות הגברה / תאורה / מולטימדיה

בחברתנו פועלות מעבדות תיקונים מוסמכות לכל הציוד המקצועי תוך דגש על שימוש בחלקים מקוריים, זמני תיקון קצרים ככל האפשר, אחריות ומכשיר חלופי לפי הצורך.

כחלק אינטגרלי מפעילותינו בתחום מערכות ההגברה והתאורה, אנו מייבאים ומשווקים בשוטף את כל החלפים הנדרשים לאחזקת הציוד הנ"ל.

אנו מייבאים ומשווקים למיטב המעבדות בתחום: עיניות לייזר, חלפי פלסטיקה, מכאניקה, רכיבים, כרטיסים, דרייברים, לחצנים, סליידים, גירים, חלפים לאוזניות DJ, רצועות ומנועי צעד.

בתחום ההגברה המקצועי: PIONEER,SONY,DENON,TECHNICS, ועוד רבים אחרים.

בתחום התאורה הממוחשבת: PEARL RIVER,STUDIO DUO,COEF,MARTIN, כל המותגים הסינים ועוד רבים אחרים.

מעבדות תיקונים

אנו נותנים שירותי מעבדה בנושא תיקון מערכות הגברה, תיקון מערכות תאורה וכן תיקון מערכות מולטימדיה למכשירים מתוצרת כל היצרנים ומסוגים שונים כגון: מכשירי קומפקט דיסק, מיקסרים, אוזניות, מגברים, רמקולים, פרוססורים וכל האביזרים הנלווים.

ברשותנו מעבדת תיקונים מקצועית למתן שרות לכל מערכות ההגברה והתאורה הקיימות בשוק, תוך דגש על חלקים מקוריים, מקצועיות ללא פשרות וזמני תיקון קצרים ככל האפשר.

הבדיקה במעבדתנו אינה כרוכה בתשלום*, בחלק מהמקרים, ומתן הצעת מחיר מסודרת אורכת בדרך כלל עד 72 שעות* מהגעת המכשיר למעבדה.

מעבדתנו נותנת שירות תמיכה ותיקונים לציוד אלקטרוני בטווח רחב של סוגים ויצרנים עם דגש על ציוד אודיו וידאו, מולטימדיה והקרנה.

* הערות:

  • במידה והבדיקה כרוכה בהשקעת זמן רב מצידנו (בתלות באופי התקלה ובסוג הציוד), יגבו דמי בדיקה לכל מכשיר החל מ 180 ש"ח + מע"מ בתלות בסוג המכשיר ואופי התקלה. דמי הבדיקה  יקוזזו מעלות התיקון הכוללת  היה ואושר התיקון למול הצעת המחיר שנמסרה בסיום הבדיקה.
  • בתלות במורכבות המכשיר / הציוד זמן הבדיקה עלול להתארך מעבר ל 72 שעות.

האחריות הינה לשלושה חודשים - למכלול שתוקן / הוחלף בלבד.

מפאת היותנו יבואנים של מירב החלקים לנ"ל אנו מקפידים על שימוש בחלקים מקוריים בלבד!, עבודה מסודרת לפי הוראות יצרן וכיוון מערכות מדוייק.

ניתן להזמין בתשלום נוסף קריאת שרות בבית הלקוח עם אופציה להתקנת / השכרת מכשיר חילופי.

אנו מספקים שרותי אחזקה מלאים למועדונים, גני ארועים, ברים, מסעדות, מלונות, מוסדות, בתי ספר ותקליטנים.

איננו מתיימרים להיות הזולים ביותר בשוק בתחום זה אולם אנו משתדלים לתת מענה מהיר ומקצועי - אנו קיימים כבר שנים רבות ונמשיך להיות פה בשבילכם כי אצלנו השרות ללקוח הוא הדבר העיקרי.

ניתן לרכוש אצלנו את כל המוצרים הנילווים והמתכלים כגון נורות לפנסים, נוזלי עשן, סלילים לדרייברים / תיקוני רמקולים וממברנות, כבלים וכל הקשור לתחום.

כמו כן אנו מתמחים בתקנות קבע, התקנות מיוחדות, מערכות בקרה ושליטה ממוחשבות הנותנות מענה כולל לתחום האורקולי והמולטימדיה.

תיקון מערכות הגברה

בנוסף אנו מספקים שירות  למקרנים ומבצעים תיקוני  מקרנים מכל הסוגים LCD/DLP ומתוצרת כל היצרנים.

שרות ותיקון למגברים/רסיברים

שרות ותיקון לרסיברים של כל המותגים הגדולים והקטנים, הישנים והחדשים, למי שמאוהב בצליל האנלוגי והחם של התותחים הכבדים או מרגיש נוסטלגי: אנו מתקנים ומשפצים את כל הדגמים וכמעט בכל מצב.

בתמונה המוצגת להלן רסיבר קל משקל עם ספק ממותג לחלוטין של חברת harman kardon שנפגע מארוע מתח חריג ברשת החשמל המקומית - גם אותו הצלחנו להציל בסוף...

תיקון מגברים/רסיברים

תיקון מגברים/רסיברים

איסוף והחזרת ציוד